065 | VESELÉ DÍTĚ
MENČÍK Václav (1926 – 2013)
- starting price: 2 000 CZK
- hammer price: 3 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tempera na papíře adjustovaném na dece, 16,5 x 11,5 cm, rámováno, datace 1965, signováno vlevo dole VaMen 65.